Benefiční večer Nadačního fondu IBD – Comfort 2023

Benefiční večer Nadačního fondu IBD – Comfort 2023

Letošní benefiční večer NF IBD Comfort připadl na pondělí 13. listopadu. Opět jsme se sešli v reprezentativních prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí.

Po úvodním slově pana profesora Milana Lukáše byla oficiálně představena nová členka správní rady, a to MUDr. Karin Černá, která představila několik významných projektů podporovaných v oblasti biologické léčby Crohnovy nemoci a ulcerozní kolitidy. Poté dostala slovo čestná členka NF, paní Iva Šoula Rokytková, která nám v několika fotografiích představila průběh akce Na kole Českým rájem, který každoročně organizuje a výtěžek z této sportovně-společenské akce věnuje NF IBD Comfort. Zajímavou přednášku poté přednesl doc. MUDr. Martin Anders, Ph.D, na téma Naše duše pod tlakem doby. Druhá polovina oficiální části večera patřila folk-rockové kapele Petr Hanzlík&DOMÁCÍ VÝROBA.

Jsme rádi, že jsme se po roce mohli opět sejít s kolegy, přáteli a všemi, kteří naše aktivity se zájmem podporují.

Děkujeme a těšíme se na další shledání

prof. MUDr. Milan Lukáš,CSc., AGAF
MUDr. Martin Lukáš, FASGE
MUDr. Karin Černá

správní rada nadačního fondu IBD-Comfort

Další benefiční večery

Benefiční večer Nadačního fondu IBD – Comfort 2011

Nadační fond IBD-Comfort byl založen v roce 2008 a jeho posláním je financovat vědecké a výzkumné projekty a podporovat nové léčebné a diagnostické postupy u pacientů, kteří mají chronická zánětlivá onemocnění střev – Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu. Hlavním cílem této…


Benefiční večer Nadačního fondu IBD – Comfort 2017

Nadační fond IBD-Comfort uspořádal dne 18. prosince 2018 benefiční večer ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze. Hlavním bodem programu bylo vystoupení Ondřeje Havelky a jeho Melody Makers. Večerem provázel Vladimír Vlach. Hosté mohli ochutnat speciality restaurantu U Tří housliček a vína…


Benefiční večer Nadačního fondu IBD – Comfort 2018

Nadační fond IBD-Comfort uspořádal dne 5. listopadu 2018 benefiční večer ve Velkém sále Novoměstské radnice v Praze. Hlavním bodem programu bylo vystoupení hudebně literárního seskupení HAMAVE a sólisty opery Národního divadla Vratislava Kříže. Večerem provázel Prof. MUDr. Milan Lukáš, CSC. a MUDr….